صادرات صنایع دستی به عراق

تولیدکننده انواع سفال وسرامیک

 

صادرات ظروف میناکاری به عراق

صادرات ظروف میناکاری یکی از روشهای ارز آوری مورد استقبال است که خرید ظروف میناکاری را برای مشتریان خارج از کشور راحت میکند.

صنایع دستی ایران علاوه بر سابقه تاریخی هفت هزار ساله از تنوع، جذابیت و زیبایی خاصی برخوردار است که می‌تواند به عنوان یکی از تولیدات مهم هنرمندان ایران زمین در توسعه گردشگری و مبادلات فرهنگی نقش بسزایی ایفا کند.

عراق چه چیزهایی از ایران می‌خرد؟

همان‌طور که می‌دانید یکی از مهم‌ترین عملیات بازرگانی هر کشوری صادرات و واردات است. زمانی‌که از کالا، محصول یا محصول کشاورزی به وفور در کشور وجود دارد می‌توان آن را به خارج و کشورهای همسایه صادر کرد.

کشور عراق مقصد مناسبی برای صادرات کالا از ایران است. اما برای صادرات به عراق، ابتدا باید بدانید این کشور به چه کالاهایی نیاز دارد، بزرگترین کشورهای صادرکننده به عراق کدام‌اند و چه کالاهایی و را به این کشور صادر می‌کنند؟

 

کشور عراق از گذشته‌های دور روابط تجاری و سیاسی مناسبی با ایران داشته است. از این رو، صادرات به عراق، مورد استقبال اکثر تاجران و بازرگانان ایرانی می‌باشد. علی‌رغم این موضوع، مسیر تجارت با عربستان، مانند سایر کشورهای همسایه در شرایط کنونی دارای فرازونشیب‌های زیادی می‌باشد که باید از آن‌ها اطلاعات کاملی کسب کرد.

با وجود اینکه کشور عراق دارای روابط سیاسی مناسب و دور از تنش با تمامی کشورهای جهان است، بنابراین بازار خوبی برای صادرات کالا به عراق وجود دارد. برای صادرات به عراق، باید از شرایط صادرات کالا به این کشور، قوانین گمرک عراق و سایر قوانینی که در این زمینه تدوین شده است، به خوبی آشنا باشید.
در غیر این صورت، تجارت با عراق برای شما ممکن نخواهد بود. اگر جزو افرادی هستید که تمایل دارید صادرات به عراق را آغاز کنید، باید با بهترین و پرسودترین کالاهای ایرانی و که به عراق صادرمی‌شوند، آشنا شوید.

چه کالاهایی به عراق صادر کنیم؟

 

کشور عراق دارای دسترسی مناسبی از همه جهت‌ها به آب‌های آزاد دارد. وجود تعداد زیادی از بندرهای بارکشی کالا و فراهم‌کردن زیرساخت‌های وارداتی و صادراتی در این کشور، باعث شده است تا عراق به یکی از قطب‌های تجارت در منطقه تبدیل شود.
(صادراتی)
امروزه، بسیاری از تاجران کشورهای حاشیه خلیج‌فارس به صادرات به عراق مشغول هستند و سود زیادی از این طریق کسب می‌کنند.
اقتصاد عراق بیشتر بر پایه صنایع کشاورزی، مواد معدنی و همین‌طور صنعت سودآور ماهیگیری می‌باشد.
(صادراتی)
این موضوع در حالی اتفاق افتاده است که اکثر مناطق کشور عراق دارای اقلیم خشک و بیابانی هستند! البته صادرات نفتی هم تاثیر به‌سزایی در درآمدزایی دولت این کشور دارد. بر این اساس، تاجران عراقی بیشتر قصد دارند تا محصولات کشاورزی و معدنی را به داخل کشور وارد کنند.
(صادرات صنایع دستی)

جهت خرید عمده با پشتیبانی درارتباط باشین.

09216163824

عراق چه چیزهایی از ایران می‌خرد؟

خریدصنایع دستی ایرانی