بازار عمده فروشی اهواز

تولیدکننده انواع سفال وسرامیک تزئینی

 

از کجای اهواز خرید کنیم؟ راهنمای مراکز خرید این شهر

هوا که خنک‌تر بشود فصل سفر به شهرهای جنوبی مثل اهواز هم از راه می‌رسد. شهری که خرمایش معروف است و برای خرید سوغات هم به هرکدام از مراکز خریدش که سر بزنیم، دست خالی برنمی‌گردیم. این مراکز خرید را بیشتر در مناطقی مثل کیانپارس و خیابان امام پیدا می‌کنیم. ما در اینجا درباره تعدادی از مراکز خرید اهواز نوشته‌ایم.

بازار کاوه نزدیک رودخانه کارون قرار گرفته و در آن می‌شود همه چیز پیدا کرد. از آن بازارهایی که پر دستفروش است و هرکی بساطش را در گوشه‌ای پهن کرده. بازار کاوه، بازار رنگارنگی‌ در بین مراکز خرید اهواز است. سبزی تازه، ماهی و میگو، میوه‌های خوش رنگ و لعاب، ادویه‌های تند و تیز و ترشی‌های مختلف را در این بازار می‌توانیم پیدا کنیم. فلافل‌ها و سمبوسه‌های اهواز خیلی معروفند و یکی از جاهای خوردنش همین بازار کاوه است.

 

مرکز خرید زیتون

 

اگر از یک اهوازی سراغ مرکز خریدی را بگیریم که قیمت‌هایش معقول باشد و بهمان زیاد فشار نیاید، آدرس مرکز خرید زیتون را می‌دهد. برای خریدن لباس زنانه و مردانه، کیف و کفش، لوازم آرایشی و بهداشتی این مرکز خرید خوب است.

 

مرکز خرید هیراد

 

ممکن است در اهواز به لوازم الکتریکی احتیاج پیدا کنیم، لوازمی مثل انواع قطعات کامپیوتر، و سیم. برای خرید اینطور لوازم باید برویم مرکز خرید هیراد.

 

مرکز خرید امام رضا

یکی از بازارهای محبوب خود اهوازی‌ها، بازار امام رضاست. دلیل محبوبیت این بازار به این برمی‌گردد که در آن همه چیز پیدا می‌شود، منظور از همه چیز هم مواد غذایی و لوازم خانگی مثل مبلمان و فرش و کمد و کیف و کفش است.

بازار کارون

 

برای اینکه انتخاب‌های متنوعی داشته باشیم، یکی از جاها بازار کارون است. این مرکز خرید در اهواز جزو شلوغ‌ترین‌هاست و قیمت‌ها در آن متنوع است. بیشتر مغازه‌های اینجا را لباس‌فروشی، کیف و کفش، لوازم آرایش، عینک، اسباب بازی و…تشکیل می‌دهند، اما تمرکز اینجا بیشتر روی فروش لباس و کیف و کفش است. بازار کارون در خیابان نادری قرار گرفته و جز آن انتخاب‌های دیگری هم در همین خیابان داریم.

جهت خرید عمده با پشتیبانی در ارتباط باشین:

09216163824